Haber Yazılımı Yeşil (1 ay geçerli) - SetuPHaber-1a - Haber Yazılımı Yeşil  (1 ay geçerli)

 
Kodu : Haber-1a
Grubu : Haber
Fiyatı : 262,11 TL.
Banka havalesi ile : 249,00 TL.

(32,76 TL. 'den başlayan taksitlerle)

Adet
   Büyük resim görmek için tıklayınız. Yeni Ürün 
   

   

Bu ürünü arkadaşıma
tavsiye et!

   

     
Bu paket satın alma tarihinden itibaren 1 ay geçerli yazılım ve sunucu hizmetlerini kapsamaktadır.
1 ay sonunda yeni paket alınmadığı takdirde hizmetiniz sonlandırılacaktır.

Haber Yazılımı pek çok özelliği içinde barındıran kapsamlı bir haber uygulamasıdır.
Ücretsiz sunduğumuz kısmı bile piyasada yüzlerce liraya satılan yazılımlardan daha gelişmiştir.
İster haber sitesi, ister kişisel blog sayfası olarak kulanın.

Detaylı ürün bilgisi için Ürün bilgileri sayfasına bakınız.

Düzenlenebilir Ana Sayfa Nedir?
Mevcut pek çok haber sitesinin aksine, Haber Yazılımı kullanıcıları Ana Sayfayı diledikleri gibi tasarlayabilirler. Üstelik bunun için ilave bir yazılım bilgisine veya temaya bile gerek duymadan.

Reklam Yayınlayabiliyor muyum?
Dilediğiniz gibi reklam yayınlama hakkınız mevcuttur. İster özel reklam, ister google reklamları hiç fark etmez. Üstelik reklamlarınız ana sayfada sizin belirlediğiniz yerlerde dilediğiniz çıkacaktır.

Bizim Reklamlarımız
Ücretsiz ve Haber-1 paketini kullanan müşterilerimizin sayfalarında, kendi reklamlarına ilave olarak bize ait reklamlar da yayınlanmaktadır. Bu reklamlar ana sayfada en fazla 5 bölgede, alt sayfalarda ise en fazla 2 bölgede çıkmaktadır. Haber-2 ve Haber-3 paketlerinde bize ait reklam yayınlanmamaktadır.

Haberi Birden Fazla Kategoriye Ekleme
Yayınlayacağınız haberleri dilediğiniz kadar kategoriye ekleyebilirsiniz. Bu sayede aynı haber değişik alanlarda da gösterilmiş olacaktır. Dilerseniz haberlerinizi; "manşet", "son dakika", "flaş haber" gibi alanlar oluşturarak sayfa içinde dilediğiniz yerde gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Akışkan Haberler
Bizi diğer yazılımlardan ayıran en önemli özelliklerimizden bir tanesi de akışkan haberlerdir. Bu özellik sayesinde ana sayfanın en başından yayına giren bir haber, yeni haberler eklendikçe sizin belirlediğiniz doğrultuda ana safyanın farklı bölgelerinde yukarıdan aşağıya akar şekilde yayınlanmaya devam eder.

Ömür Boyu Güncelleme
Haber Yazılımını kullandığınız müddetçe çıkacak her yeni özellikten ücretsiz olarak yararlanacaksınız.

Telefonla Destek Alabilir miyim?
Ücretsiz ve Haber-1 paketlerini kullanan müşterilerimiz için telefon desteğimiz maalesef bulunmamaktadır. Yardım talepleriniz için sitemizden bize yazabilirsiniz.
Haber-2 ve Haber-3 paketlerini kullanan müşterilerimiz; teknik destek için hem siteden hem de telefonla bize ulaşabilirler. Telefon desteğimiz sadece mesai saatleri içinde verilmektedir.

Nasıl Sipariş Vereceğim?
Burayı tıklayarak hemen siparişinizi geçebilirsiniz. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra, alan adınızı yönlendirmeniz için gerekli bilgiler eposta ile adresinize gönderilecektir.

Deneme Süresi Var mı?
Herhangi bir para ödemeden yazılımı denemek mi istiyorsunuz? "Ücretsiz Paket" tam size göre. Dilediğiniz kadar kullanın, kararınızı verdikten sonra dilediğiniz pakete geçiş yapın. Ücretli paketlerden başlayan kullanıcılarımız da; hiç bir hukuki veya maddi sorumluluk olmadan 7 gün içinde cayma haklarını kullanabilirler.

SetuP

Haber-Yazilimi

Haber-Yazilimi

Haber| Bize Yazın | İletişim |